Kanister plastový, objem 30 l, biely
kód: 109977
9,43 € bez DPH
11,60 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 12 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 191
Popis
Na bezpečnú prepravu a skladovanie nebezpečných kvapalných látok vrátane väčšiny chemikálií – UN homologácia.
- vyrobené z vysokohustotného polyetylénu (HDPE)
- s ochranou proti UV žiareniu
- hygienický atest
- vysokoodolné tesnenie
- nízka hmotnosť
Veľmi pevný materiál a tvar kanistra zaisťujú perfektnú stabilitu, možnosť stohovania a bezpečnú paletizáciu. Vďaka tvarovo prispôsobenému dnu je možné kanister uchopiť oboma rukami a docieliť úplné vyprázdnenie nádoby.
Plastové kanistre majú pridelenú príslušnú homologáciu – UN 3H1/Y – a vyhovujú tak náročným požiadavkám ADR, RID a IMDG–Code na prepravu nebezpečných kvapalných látok i potravinových surovín.
Parametre
| farba | biela ![]() |
| materiál | plast |
| uzáver | DIN 61 |
| hmotnosť | 1150 g |
| objem | 30 l |
| vonkajšia dĺžka | 375 mm |
| vonkajšia šírka | 290 mm |
| vonkajšia výška | 413 mm |




