Sud s odnímateľným vekom, HDPE, objem 220 l
kód: 109964
60,80 € bez DPH
74,78 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 3 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 192
Popis
Na bezpečnú prepravu nebezpečných látok, sypkých alebo vysokoviskóznych – UN homologácia.
- z vysokohustotného polyetylénu (HDPE) vhodného i na potraviny
- ľahké, stabilné, praktické
- možnosť plombovania
Odnímateľné veko je zaistené pozinkovaným zvieracím kruhom s pákovým mechanizmom, bezpečné tesnenie.
Široký plniaci otvor umožňuje vyprázdňovanie bez zvyšku a jednoduché čistenie.
Parametre
| materiál | plast |
| rukoväte | ne |
| UN-Kód | UN 1H2/X318/S |
| objem | 220 l |
| priemer hrdlá | 471 mm |
| vonkajšia dĺžka | 590 mm |
| vonkajšia šírka | 590 mm |
| vonkajšia výška | 975 mm |



