Sud s odnímateľným vekom, HDPE, objem 120 l
kód: 109961
34,30 € bez DPH
42,19 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 192
Popis
Na bezpečnú prepravu nebezpečných látok, sypkých alebo vysokoviskóznych – UN homologácia.
- z vysokohustotného polyetylénu (HDPE) vhodného i na potraviny
- ľahké, stabilné, praktické
- možnosť plombovania
Odnímateľné veko je zaistené pozinkovaným zvieracím kruhom s pákovým mechanizmom, bezpečné tesnenie.
Široký plniaci otvor umožňuje vyprázdňovanie bez zvyšku a jednoduché čistenie.
Parametre
| materiál | plast |
| rukoväte | ne |
| UN-Kód | UN 1H2/X200/S |
| objem | 120 l |
| priemer hrdlá | 395 mm |
| vonkajšia dĺžka | 496 mm |
| vonkajšia šírka | 496 mm |
| vonkajšia výška | 800 mm |



