Sud s odnímateľným vekom, HDPE, objem 60 l
kód: 109960
28,60 € bez DPH
35,18 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 20 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 192
Popis
Na bezpečnú prepravu nebezpečných látok, sypkých alebo vysokoviskóznych – UN homologácia.
- z vysokohustotného polyetylénu (HDPE) vhodného i na potraviny
- ľahké, stabilné, praktické
- možnosť plombovania
Odnímateľné veko je zaistené pozinkovaným zvieracím kruhom s pákovým mechanizmom, bezpečné tesnenie.
Široký plniaci otvor umožňuje vyprázdňovanie bez zvyšku a jednoduché čistenie.
Parametre
| materiál | plast |
| rukoväte | ano |
| UN-Kód | UN 1H2/X74/S |
| objem | 60 l |
| priemer hrdlá | 325 mm |
| vonkajšia dĺžka | 400 mm |
| vonkajšia šírka | 400 mm |
| vonkajšia výška | 615 mm |



