Kartotéka ECONOMY pre závesné kapsy A4, 4 jednoradové zásuvky, v x š x h: 1321 x 413 x 622 mm, farba šedá RAL7035
kód: 109937

185,00 € bez DPH
227,55 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 577
Popis
- kartotéky sú zvarené z oceľového plechu a práškovo lakované
- zásuvky na teleskopickom guličkovom vedení so 100% výsuvom a s nosnosťou 40 kg
- plné dno umožňuje ukladať i voľne ložené dokumenty. Zásuvky je možné osadiť priečnymi deliacimi plechmi (viz príslušenstvo)
- zásuvky majú centrálny zámok a blokádu proti samovoľnému otvoreniu viacerých zásuviek naraz
- jednotlivé zásuvky sú vybavené rámikom pre vloženie štítku
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| formát | A4 |
| nosnosť zásuvky | 40 kg |
| počet radov v zásuvke | 1 ks |
| počet zásuviek | 4 ks |
| hĺbka | 623 mm |
| šírka | 413 mm |
| výška | 1321 mm |












