Množstevná zľava
Kartotéka ECONOMY pre závesné kapsy A4, 2 jednoradové zásuvky, v x š x h: 704 x 405 x 623 mm, farba šedá RAL7035 / modrá RAL5005
kód: 109932

194,00 € bez DPH
238,62 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
174,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 2 ks
Popis
- kartotéky sú zvarené z oceľového plechu a práškovo lakované
- zásuvky na teleskopickom guličkovom vedení so 100% výsuvom a s nosnosťou 40 kg
- plné dno umožňuje ukladať i voľne ložené dokumenty. Zásuvky je možné osadiť priečnymi deliacimi plechmi (viz príslušenstvo)
- zásuvky majú centrálny zámok a blokádu proti samovoľnému otvoreniu viacerých zásuviek naraz
- jednotlivé zásuvky sú vybavené rámikom pre vloženie štítku
Parametre
| farba | šedá RAL7035 / modrá RAL5005 ![]() |
| formát | A4 |
| nosnosť zásuvky | 40 kg |
| počet radov v zásuvke | 1 ks |
| počet zásuviek | 2 ks |
| hĺbka | 623 mm |
| šírka | 405 mm |
| výška | 704 mm |












