Celoplošná plastová paleta, hygienická 800 x 600 mm, čierna
kód: 109913
37,20 € bez DPH
45,76 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 124 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 195
Popis
- vyrobené z recyklovaného LDPE, ktorý je veľmi odolný proti úderom a zmenám teplôt, od –30°C do +70°C
- palety sú certifikované na použitie v potravinárskych prevádzkach
- vrchná plocha so zvláštnym protišmykovým a zároveň ľahko umývateľným povrchom
Parametre
| povrch | plný |
| prevedenie | na ližinách |
| hmotnosť | 10,5 kg |
| nosnosť dynamická | 1500 kg |
| nosnosť statická | 2500 kg |
| nosnosť v regálu | 500 kg |
| dĺžka | 800 mm |
| šírka | 600 mm |
| výška | 150 mm |









