Množstevná zľava
Laboratórna stolička SMART, vysoká, s oporným kruhom, koženka béžová
kód: 109821

140,00 € bez DPH
172,20 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
126,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (32 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 301
Popis
Mechanizmus CPT t. j. nastavenie sklonu, výšky a hĺbky operadla vo zvolenej pozícii.
Stoličky SMART s plastovými dielmi v bielej farbe sú zvlášť vhodné do čistých priestorov ako napr. nemocnice, lekárske ordinácie, laboratóriá a pod. Nosný kríž je z estetickej a ľahko udržiavateľnej chromovanej ocele. Päťramenný podstavec na klzákoch, s výškovo nastaviteľným a chrómovaným oporným kruhom.
Čalúnenie - vysokoakostná koženka zo 100 % polyesteru s vrstvou PVC, ľahko umývateľná, pevná a oderuvzdorná.
Parametre
| farba | béžová ![]() |
| lakťové opierky | nie |
| materiál podstavce | chrómovaná oceľ |
| materiál sedadla | koženka |
| opora na nohy | áno |
| podstavec | na klzákoch |
| hĺbka sedadla | 440 mm |
| šírka sedadla | 460 mm |
| výška sedadla max. | 850 mm |
| výška sedadla min. | 600 mm |












