Množstevná zľava
Laboratórna stolička SMART, nízka, s opierkami rúk, látka červená
kód: 109817

132,00 € bez DPH
162,36 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
118,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (35 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 301
Popis
Mechanizmus CPT t. j. nastavenie sklonu, výšky a hĺbky operadla vo zvolenej pozícii.
Stoličky SMART s plastovými dielmi v bielej farbe sú zvlášť vhodné do čistých priestorov ako napr. nemocnice, lekárske ordinácie, laboratóriá a pod. Nosný kríž je z estetickej a ľahko udržiavateľnej chromovanej ocele. Päťramenný podstavec na kolieskach.
Poťah z kvalitnej látky Basic Fabric: 100% polypropylén, 270 g/m2, certifikát oteruvzdornosti Martindale na 90 000 cyklov
Parametre
| farba | červená ![]() |
| lakťové opierky | áno |
| materiál podstavce | chrómovaná oceľ |
| materiál sedadla | látka |
| opora na nohy | nie |
| podstavec | na kolieskach |
| hĺbka sedadla | 440 mm |
| šírka sedadla | 460 mm |
| výška sedadla max. | 570 mm |
| výška sedadla min. | 440 mm |
















