Množstevná zľava
Pracovná stolička PEGAZ, vysoká, s oporným kruhom, látka modrá
kód: 109794

133,00 € bez DPH
163,59 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
119,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 301
Popis
Mechanizmus CPT t. j. nastavenie sklonu, výšky a hĺbky operadla vo zvolenej pozícii.
Plynulá regulácia výšky sedadla pomocou plynového, pružného piesta. Výškovo nastaviteľný oporný kruh na nohy. Chrómovaný povrch – estetický a nenáročný na údržbu.
Poťah z kvalitnej látky Basic Fabric: 100% polypropylén, 270 g/m2, certifikát oteruvzdornosti Martindale na 90 000 cyklov
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| lakťové opierky | nie |
| materiál podstavce | chrómovaná oceľ |
| materiál sedadla | látka |
| opora na nohy | áno |
| podstavec | na klzákoch |
| hĺbka sedadla | 450 mm |
| šírka sedadla | 460 mm |
| výška sedadla max. | 870 mm |
| výška sedadla min. | 620 mm |













