Množstevná zľava
Pracovná stolička PEGAZ, vysoká, s oporným kruhom, koženka čierna
kód: 109792

133,00 € bez DPH
163,59 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
119,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 6 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 301
Popis
Mechanizmus CPT t. j. nastavenie sklonu, výšky a hĺbky operadla vo zvolenej pozícii.
Plynulá regulácia výšky sedadla pomocou plynového, pružného piesta. Výškovo nastaviteľný oporný kruh na nohy. Chrómovaný povrch – estetický a nenáročný na údržbu.
Čalúnenie - vysokoakostná koženka zo 100 % polyesteru s vrstvou PVC je ľahko umývateľná, pevná a oderuvzdorná.
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| lakťové opierky | nie |
| materiál podstavce | chrómovaná oceľ |
| materiál sedadla | koženka |
| opora na nohy | áno |
| podstavec | na klzákoch |
| hĺbka sedadla | 450 mm |
| šírka sedadla | 460 mm |
| výška sedadla max. | 870 mm |
| výška sedadla min. | 620 mm |












