Množstevná zľava
Laboratórna stolička GOLIAT, s oporným kruhom, koženka béžová.
kód: 109785

115,00 € bez DPH
141,45 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
103,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (32 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 300
Popis
- nosná konštrukcia – kríž a plynový piest z chrómovanej ocele
- päťramenný podstavec s oporným kruhom na klzákoch
- s výškovo nastaviteľným a chrómovaným oporným kruhom
Čalúnenie sedadla - vysokoakostná koženka zo 100 % polyesteru s vrstvou PVC, ľahko umývateľná, pevná a oderuvzdorná
Parametre
| farba | béžová ![]() |
| materiál podstavce | chrómovaná oceľ |
| materiál sedadla | koženka |
| opora na nohy | áno |
| podstavec | na klzákoch |
| priemer sedadla | 360 mm |
| výška sedadla max. | 840 mm |
| výška sedadla min. | 580 mm |








