Množstevná zľava
Laboratórna stolička GOLIAT, koženka béžová.
kód: 109779

79,80 € bez DPH
98,15 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
71,80 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 4 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 300
Popis
- nosná konštrukcia – kríž a plynový piest z chrómovanej ocele
- päťramenný podstavec na 5 kolieskach pre tvrdé povrchy a parkety
Čalúnenie sedadla - vysokoakostná koženka zo 100 % polyesteru s vrstvou PVC, ľahko umývateľná, pevná a oderuvzdorná
Parametre
| farba | béžová ![]() |
| materiál podstavce | chrómovaná oceľ |
| materiál sedadla | koženka |
| opora na nohy | nie |
| podstavec | na kolieskach |
| priemer sedadla | 360 mm |
| výška sedadla max. | 545 mm |
| výška sedadla min. | 410 mm |










