Množstevná zľava
Kôš na triedený odpad, kovový, nášľapný, objem 9+17 litrov, v x š x h: 440x470x250 mm, biely
kód: 109712
67,30 € bez DPH
82,78 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
60,50 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (5 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 491
Popis
- korpus z oceľového plechu s antikoróznou povrchovou úpravou práškovým lakom
- veko, pedál a podstava z nárazuodolného čierneho plastu
- vnútorné nádoby rôznofarebné plastové, s kovovou rukoväťou
- široký nášľapný pedál
Dve rôzne veľké nádoby s objemom 9 a 17 litrov.
Parametre
| farba | biela ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| popolník | nie |
| použitie | vnútorné priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | plast |
| objem | 26 l |
| hĺbka | 250 mm |
| hĺbka celkom | 340 mm |
| šírka | 470 mm |
| výška | 440 mm |










