Bezpečnostná skriňa , certifikát 90 min., pre 2 sudy, farba sivá


Popis
Skriňa na bezpečné skladovanie veľmi horľavých kvapalín, chemikálií a iných jedovatých látok ohrozujúcich životné prostredie s protipožiarnou odolnosťou dlhšou než 90 minút – skúšané podľa európskej normy EN 14470-1.
Skriňa na bezpečné skladovanie veľmi horľavých kvapalín, chemikálií a iných jedovatých látok ohrozujúcich životné prostredie s protipožiarnou odolnosťou dlhšou než 90 minút – skúšané podľa európskej normy EN 14470-1.
Oceľová stabilná konštrukcia s protipožiarnou izoláciou a plastovým povlakom. V strope skrine prípojka na pripojenie odsávania vzduchu (vonkajší priemer 75 mm). Uzemňovacia prípojka vnútri a zvonku skrine.
Nastavovacie pätky na vyrovnanie skrine do vodorovnej polohy. .
Dvere – dvojkrídlové, samozatváracie v prípade požiaru. Kvalitné tesnenie, jemné tlmené zatváranie s bezpečnostnou zámkou. Uhol otvorenia 100° s blokáciou na pohodlné uskladňovanie a vyskladňovanie so sudovým zdvihákom alebo vysokozdvihom.
Spodná záchytná vaňa – galvanicky pozinkovaná s roštom, vyberateľná, objem cca 220 litrov.
Farebné vyhotovenie – farba sivá RAL 7035.
Voliteľné príslušenstvo:
- polica – prestaviteľná v rastri 32 mm, vhodná na uskladnenie ďalších menších nádob. Nosnosť pri rovnomernom zaťažení 75 kg.
- odvetrávací nadstavec
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konštrukcia dverí | dvojkrídlové |
| hmotnosť | 1100 kg |
| počet políc | 1 ks |
| záchytný objem | 220 l |
| požiarna odolnosť | 90 min. |
| hĺbka | 1015 mm |
| šírka | 1555 mm |
| vnútorná hĺbka | 860 mm |
| vnútorna šírka | 1380 mm |
| vnútorna výška | 1545 mm |
| výška | 2225 mm |






