Rudla skládacia rudla RuXXac-Jumbo, nosnosť 250 kg, lopata 592 x 420 mm, koliesa priemer 215 mm
kód: 109420
EAN: 4260285074974
287,00 € bez DPH
353,01 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 21 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 75
Popis
Ľahký transportný vozík v praktickom skladacom vyhotovení na každodenné profesionálne použitie.
Základný materiál hliník je kombinovaný s oceľovými a plastovými prvkami. Plasty sú spevnené skleným vláknom. Vozík je takmer bezúdržbový a nezničiteľný.
Kolieska z plného PU, priemer 215 mm, vhodné i na nerovné terény a schodiská. Max. nosnosť vozíka na schodoch je 80 kg.
Plastové rukoväte s ochranou. Lopata dimenzovaná i na predmety väčších rozmerov so špeciálne upraveným nešmykľavým povrchom.
Zložený vozík zaberá minimum miesta, je ho možné uskladniť kdekoľvek v kancelárii, v aute, v skrini a iných obmedzených priestoroch. Okamžite pripravený na použitie – bleskové zloženie i rozloženie.
Rozmer zloženého vozíka (v × š × h): 840x595x120 mm.
Parametre
| kolesá | plná guma |
| konštrukčný materiál | hliník |
| lopata Š×H | 570 × 345 mm |
| hmotnosť | 11,4 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| priemer kolieska | 215 mm |
| vonkajšia šírka | 595 mm |
| výška | 1250 mm |





