Rudla skládacia RuXXac-Business, nosnosť 125 kg, lopata 490 x 250 mm, kolieska z plnej gumy

Popis
Veľmi ľahký transportný hliníkový vozík v praktickom skladacom vyhotovení, bezúdržbový a takmer nezničiteľný. Okamžite pripravený na použitie – bleskové zloženie jedným hmatom (kolesá a lopata sa vyklápajú zároveň).
Základný materiál hliník je doplnený o oceľové a plastové prvky. Sivé polymérové obruče kolies nezanechávajú stopy, sú oderuodolné, vhodné i na nerovné terény a schodiská, zároveň sú šetrné k podlahe.
Plastová ergonomicky tvarovaná rukoväť. Praktický systém upínacích popruhov. Pri nakladaní vozík sám pevne stojí, lopata má špeciálne upravený nešmykľavý povrch.
Zložený vozík zaberá minimum miesta, je ho možné uskladniť kdekoľvek v kancelárii, v aute, v skrini a iných obmedzených priestoroch.
Rozmer zloženého vozíka (v x š x h): 685x490x55 mm.
Parametre
| kolesá | plná guma |
| konštrukčný materiál | hliník |
| lopata Š×H | 490 × 250 mm |
| hmotnosť | 5,4 kg |
| nosnosť | 125 kg |
| priemer kolieska | 200 mm |
| šírka celkom | 490 mm |
| výška celkom | 1030 mm |









