Antistatická podlahová rohož Cobastat 0,9 x 0,6 m s prislušenstvom, farba sivá
kód: 109333

128,00 € bez DPH
157,44 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (7 prac. dní)
Popis
- antistatická, protiúnavová a nešmykľavá rohož vyrobená z PVC peny s uzavretými bunkami
- chráni pred účinkami statickej elektriny
- povrch je možné ľahko otrieť
- teplotne odolné v rozmedzí -10°C až +60°C
- výška rohože 9 mm
- hmotnosť cca. 3,5 kg/m2
- súčasťou dodávky je COBAstat® set - uzemňovací kábel s dĺžkou 2m so zástrčkou a 2 ks opätkových zberačov statickej elektriny
Parametre
| farba | šedá ![]() |
| materiál | plast (PVC) |
| použitie | suché prostredie |
| povrch | granulovaný |
| max. prevádzková teplota | 60 °C |
| min. prevádzková teplota | -10 °C |
| hmotnosť (kg/m2) | 3,5 kg/m2 |
| dĺžka | 900 mm |
| šírka | 600 mm |
| výška | 9 mm |












