Priemyselná podlahová rohož Orthomat 1,5 x 0,9 m, čierna so žltými okrajmi, s kamienkovým povrchom
kód: 109322

65,80 € bez DPH
80,93 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (7 prac. dní)
Popis
- štandardná protiúnavová a protišmyková rohož, jednovrstvová, pre všestranné použitie
- vyrobená z vinylovej peny s uzavretými bunkami
- Vhodná pre suché prostredie, pre prácu pri montážnom páse, vo výrobe, v expedícii a pod.
- mimoriadne pohodlná na státie aj komfortná na chôdzu, tepelne izoluje, tlmí hluk a nárazy
- ľahká, ľahko sa premiestňuje
- spĺňa požiadavky normy horľavosti podľa BS EN 13501-1
Parametre
| farba | čierna so žltými okrajmi ![]() |
| materiál | plast (PVC) |
| použitie | suché prostredie |
| povrch | granulovaný |
| zaťaž | nízka |
| max. prevádzková teplota | 60 °C |
| min. prevádzková teplota | 0 °C |
| hmotnosť | 3 kg |
| hmotnosť (kg/m2) | 2,5 kg/m2 |
| dĺžka | 1500 mm |
| šírka | 900 mm |
| výška | 9,5 mm |
















