Priemyselná podlahová rohož Deckplate 0,9 x 0,6 m, čierna
kód: 109313

76,00 € bez DPH
93,48 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 453
Popis
- mäkká protiúnavová a protišmyková rohož
- tvrdená vinylová vrchná vrstva s penovou podložkou
- odolná voči väčšine priemyselných chemikálií
- výnimočne pohodlná – penová rubová strana z neoprénu zmierňuje únavu pri dlhom státí
- dobre izoluje od studenej betónovej podlahy
- okraje zo skosenou nábehovou hranou
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | vinyl |
| použitie | suché prostredie |
| povrch | diamantový vzor |
| zaťaž | vysoká |
| max. prevádzková teplota | 60 °C |
| min. prevádzková teplota | 0 °C |
| hmotnosť | 3,5 kg |
| hmotnosť (kg/m2) | 6,5 kg/m2 |
| dĺžka | 900 mm |
| šírka | 600 mm |
| výška | 15 mm |











