Priemyselná podlahová rohož Comfort-Lok 0,8 x 0,7 m, čierna - stredový diel
kód: 109304

56,00 € bez DPH
68,88 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 453
Popis
- protiúnavová rohož vyrobená z prírodnej gumy s podielom nitrilu
- odolná voči olejom a tukom, ideálna pre potravinárske výrobné priestory, gastro, catering a pod.
- protišmykový povrch bráni pošmyknutiu
- okraje zo skosenou nábehovou hranou
- dlhá životnosť pre vysoké zaťaženie (tri roky roky pri trojsmennej prevádzke)
Priebežný diel - v kombinácii s koncovým dielom prepojiteľné do nekonečného behúňa so šírkou 0,7 m.
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | prírodná guma |
| použitie | suché prostredie |
| povrch | diamantový vzor |
| zaťaž | vysoká |
| max. prevádzková teplota | 50 °C |
| min. prevádzková teplota | -20 °C |
| hmotnosť | 4,2 kg |
| hmotnosť (kg/m2) | 9 kg/m2 |
| dĺžka | 800 mm |
| šírka | 700 mm |
| výška | 12 mm |


















