Priemyselná podlahová rohož Workstation 1,2 x 0,6 m, čierna s kontrastným olemovaním
kód: 109300

167,00 € bez DPH
205,41 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (7 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 454
Popis
- odolná pretkávaná mriežková rohož s kontrastným, bezpečnostným olemovaním
- vyrobená z PVC, odolná voči väčšine priemyselných olejov a chemikálií
- rozmery otvorov 22 x 22 mm, otvorený rošt umožňuje nečistotám a kamienkom prepadnúť cez rohož
- znižuje únavu pri dlhšom státí
- priečne rebrovanie znižuje riziko pošmyknutia v mokrom a mastnom prostredí
- vyhovuje protišmykovej norme DIN51130/R10
- test ohňovzdornosti DIN 54332(B2)
Parametre
| farba | čierna so žltými okrajmi ![]() |
| materiál | plast (PVC) |
| použitie | suché i mokré priestory |
| povrch | mriežkový, rošt |
| max. prevádzková teplota | 60 °C |
| min. prevádzková teplota | -20 °C |
| hmotnosť (kg/m2) | 4,8 kg/m2 |
| dĺžka | 1200 mm |
| šírka | 600 mm |
| výška | 12 mm |










