Podlahová rohož High-Duty 1,5 x 0,9 m, čierna
kód: 109285

86,50 € bez DPH
106,40 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 19 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 451
Popis
- vyrobená z prírodnej gumy a nitrilu, odolná voči väčšine olejov a tukov
- elastický povrch ponúka výbornú protišmykovú ochranu a znižuje únavu
- veľké kruhové otvory zachytávajú rozliate tekutiny a nečistoty
- vyhovuje protišmykovej norme DIN51130 - R10
- bezpečnostná skosená hrana po obvode
- vhodná aj do mokrého priemyselného prostredia, na studené tvrdé podlahy a pod.
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | guma prírodná/nitril |
| použitie | suché i mokré priestory |
| povrch | dierovaný |
| max. prevádzková teplota | 70 °C |
| min. prevádzková teplota | -20 °C |
| hmotnosť | 8,9 kg |
| hmotnosť (kg/m2) | 6,5 kg/m2 |
| dĺžka | 1500 mm |
| šírka | 900 mm |
| výška | 12 mm |










