Podlahová rohož K-Mat 1,4 x 0,85 m, čierna
kód: 109284

166,00 € bez DPH
204,18 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (7 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 451
Popis
- hygienická antibakteriálna rohož je vyrobená zo 100% nitrilu
- odolná voči tukom, olejom a saponátom a má veľmi dobré protišmykové vlastnosti
- otvory umožňujú odtok rozliatych kvapalín
- zmierňuje únavu pri dlhšom státí
- tlmí nárazy, pomáha zamedziť rozbitiu skla a keramiky
- po obvode bezpečnostná skosená hrana
- vhodná do potravinárskeho priemyslu, kuchýň, do mokrého priemyselného prostredia
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | nitril nitril |
| použitie | suché i mokré priestory |
| povrch | dierovaný |
| max. prevádzková teplota | 100 °C |
| min. prevádzková teplota | 0 °C |
| hmotnosť | 7,9 kg |
| hmotnosť (kg/m2) | 6 kg/m2 |
| dĺžka | 1530 mm |
| šírka | 920 mm |
| výška | 9 mm |










