Podlahová rohož Flexi-Deck 0,3 x 0,3 m, farba modrá, bal. 9 ks
kód: 109274

89,90 € bez DPH
110,58 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
bal.
Na sklade 9 bal.
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 450
Popis
- vhodné pre šatne, sprchy a ľahké výrobné prevádzky
- otvory v rohoži a kolíky na spodnej strane zaisťujú okamžitý odtok vody
- ľahké, ohybné, prepojiteľné dlaždice z PVC s rozmermi 300 x 300 mm, hmotnosť jednej dlaždice 0,4 kg
- dlaždice sú prepojiteľné do ľubovoľných rozmerov, možno ich jednoducho zrolovať
- veľmi príjemná pre chôdzu naboso, štruktúrovaný povrch bezpečne chráni pred pošmyknutím
- vhodné aj na šikmé podlahy
- nepodporuje rast baktérií
K dodaniu vždy v balení po 9 ks = 0,81 m²
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| materiál | plast (PVC) |
| použitie | suché i mokré priestory |
| povrch | dierovaný |
| max. prevádzková teplota | 95 °C |
| min. prevádzková teplota | -20 °C |
| hmotnosť | 0,4 kg |
| hmotnosť (kg/m2) | 4,8 kg/m2 |
| dĺžka | 300 mm |
| šírka | 300 mm |
| výška | 13 mm |

















