Záchytná vaňa veľkoobjemová 1000 l, oceľová lakovaná, 2300 x 1500 x 400 mm.
kód: 109196
850,00 € bez DPH
1 045,50 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 6 ks
Popis
Pro skladování nebezpečných látek ve velkoobjemových kontajneroch.
Oceľová konštrukcia nepriepustne zvarovaná z plechu hrúbky 3 mm, práškovo lakovaná. Vaňa je usadená na oceľových nohách, ktoré zároveň slúžia ako zasúvacie oblúky pre ľahkú a bezpečnú prepravu prázdnych vaní pomocou stohovača a zdvižného vozíku. Mriežkový rošt žiarovo pozinkovaný, vynímatelný. Veľkosť ôk 30 × 30 mm.
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| materiál | oceľ |
| prevedenie | s oceľovým roštom |
| nosnosť | 3000 kg |
| záchytný objem | 1000 l |
| dĺžka celkom | 2300 mm |
| šírka celkom | 1500 mm |
| výška celkom | 400 mm |




