Transportná plošina, riadiaca, nosnosť 8 t, kolesá kovové

Popis
- plošiny na prepravu ťažkých nákladov
- nosnosť v zostavách pri rovnomernom zaťažení až 32 ton
Robustná oceľová konštrukcia je pozváraná z oceľových platní a profilov, maximálne odolná proti všetkým krútiacim momentom pri dodržaní povolenej nosnosti. Na plošinách je nalepená protišmyková guma. Široká dosadacia plocha nosných valčekov zaisťuje šetrnosť voči podlahe. Plošiny majú vysokú životnosť a minimálnu údržbu. Povrchová úprava práškovým lakom RAL 3000.
Súpravy transportných plošiniek – najvhodnejšou kombináciou sú dva nosné a jeden až dva riadiace vozíky.
Celková nosnosť súpravy je daná súčtom nosností jednotlivých plošín iba pri rovnomernom zaťažení.
Kolesá sú odolné proti oteru a rezu, sú vhodné do ťažkých priemyselných prevádzok, sklární a pod.
Parametre
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| ložná plocha d x š | 200 x 350 mm |
| materiál obruče | kov |
| hmotnosť | 46,5 kg |
| nosnosť | 8000 kg |
| dĺžka | 400 mm |
| šírka | 610 mm |
| výška | 125 mm |



