Vozík na sypký materiál, objem 250 l, farba zelená RAL 6029
kód: 108817
512,00 € bez DPH
629,76 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
435,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (14 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 66
Popis
Korba vozíku je vyrobená z oceľového plechu s obvodovým zosílením okraju, nosný rám z oceľovej trubky. Bantamové kolesá 260 × 85 mm s valčekovými ložiskami.
Parametre
| farba | zelená RAL6029 ![]() |
| nosnosť | 150 kg |
| počet kolies | 2 ks |
| objem | 250 l |
| priemer kolieska | 260 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1490 mm |
| vonkajšia šírka | 940 mm |
| výška celkom | 775 mm |






