Skladový oceľový kontajner, dxšxv: 1980x1950x1910 mm, oceľová podlaha, konštrukcia lak oranžový RAL2011

Popis
Konštrukcia je zváraná z kvalitného oceľového plechu, robustný rám hrúbky 2-3 mm, steny a strop hrúbky 1,2 mm navyše spevnené priečnymi prelismi. Kontajner mé 4 vetracie otvory umiestené na bočných stenách pod strešným rámom.
Dvere dvojkrídlové s celoobvodovým tesnením z čiernej gumy, uzatvárateľné pákovým mechanizmom. Dvere majú prípravu na visiacu zámku. Otvárací rádius ca. 270°.
Lakované z vnútornej i vonkajšej strany, povrch je hladký, ľahko udržiavateľný. Farba vnútorná je svetlo sivá RAL 7035, z vonkajšej strany je možné zvoliť farbu zo štandardnej ponuky (špeciálnu farebnú kombináciu pripravíme na vyžiadanie).
V cene toho výrobku nie je zahrnutá doprava. Radi pre Vás pripravíme individuálnu ponuku. Prosíme iba o počet požadovaných kusov a adresu dodania.
Kontajner je uspôsobený na manipuláciu vysokozdvižným vozíkom, rozmer otvorov je 245x70 mm, stredový rozstup 950 mm.
Manipulacia je možná len ak je kontejner prázdný a vozíkom odpovedajúcej nosnosti a dľžké vidlic min. 2 m a šírke min. 20 cm.
Parametre
| farba | oranžová RAL2011 ![]() |
| podlaha | oceľová |
| hmotnosť | 450 kg |
| nosnosť | 2000 kg |
| zaťaženie podlahy | 600 kg/m2 |
| vnútorná dĺžka | 1800 mm |
| vnútorna šírka | 1860 mm |
| vnútorna výška | 1730 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1980 mm |
| vonkajšia šírka | 1970 mm |
| vonkajšia výška | 1910 mm |
















