Skladový oceľový kontajner, dxšxv: 4550x2200x2260 mm, drevená podlaha, konštrukcia lak oranžový RAL2011

Popis
Konštrukcia je zváraná z kvalitného oceľového plechu, robustný rám hrúbky 2-3 mm, steny a strop hrúbky 1,2 mm navyše spevnené priečnymi prelismi. Kontajner mé 4 vetracie otvory umiestené na bočných stenách pod strešným rámom.
Dvere dvojkrídlové s celoobvodovým tesnením z čiernej gumy, uzatvárateľné pákovým mechanizmom. Dvere majú prípravu na visiacu zámku. Otvárací rádius ca. 270°.
Lakované z vnútornej i vonkajšej strany, povrch je hladký, ľahko udržiavateľný. Farba vnútorná je svetlo sivá RAL 7035, z vonkajšej strany je možné zvoliť farbu zo štandardnej ponuky (špeciálnu farebnú kombináciu pripravíme na vyžiadanie).
V cene toho výrobku nie je zahrnutá doprava. Radi pre Vás pripravíme individuálnu ponuku. Prosíme iba o počet požadovaných kusov a adresu dodania.
V rohoch kontajnera sú umiestená žeriavove oká.
Kontajner je uspôsobený na manipuláciu vysokozdvižným vozíkom, rozmer otvorov je 355x105 mm, stredový rozstup 950 mm. Manipulacia je možná len ak je kontejner prázdný a vozíkom odpovedajúcej nosnosti a dľžké vidlic min. 2 m a šírke min. 20 cm.
Možnosť stohovania až 3 kontajnerov. Stohované kontajnery môžu byť naložené len s max. prípustným zaťažením 15400 kg! Na stohovanie sú potrebné špeciálne centrovacie prvky.
Podlaha - na rámovej konštrukcii zo zváraných oceľových profilov hr. 2-3 mm je drevená podlaha z vodeodolné preglejky o sile 20 mm.Parametre
| farba | oranžová RAL2011 ![]() |
| podlaha | drevená |
| hmotnosť | 915 kg |
| nosnosť | 5000 kg |
| zaťaženie podlahy | 550 kg/m2 |
| vnútorná dĺžka | 4387 mm |
| vnútorna šírka | 2106 mm |
| vnútorna výška | 2050 mm |
| vonkajšia dĺžka | 4550 mm |
| vonkajšia šírka | 2200 mm |
| vonkajšia výška | 2260 mm |














