Gravitačný dopravník s plastovými valčekmi, roztiahnuteľný, šírka 500 mm, dľžka 2310-5800 mm

Popis
Vhodné na zhotovenie rovných a zatočených dopravných tratí, spádových i rovinných. Použitie predovšetkým na prepravu kartónov, ale i iného kusového tovaru s hladkou spodnou plochou. Ideálny pre nakládku a vykládku kamiónov v skladovacích centrách.
- je možné ich prepájať s pevnými gravitačnými dopravníkmi
- konštrukcia zaisťuje bezpečné navádzanie dopravovaných predmetov v zatáčkach (nie je nutné postranné vedenie), dopravníky je možné tvarovať do zatáčky až 180 °
- pojazdné - nohy, sú na otočných kolieskach s brzdou
- výškovo- prestaviteľné nohy umožňujú nastavovať výšku dopravníku 655 - 1000 mm a tým nastavovať jeho sklon
- nožnicové bočnice z pevnostnej ocele pre priemyselné použitie, celá konštrukcia galvanicky pozinkovaná
- varianty s jedným valčekom na hriadeli sú vhodné pre použitie v rovnom smere, pre dopravníky so zatáčkami sú vhodnejšie dráhy s viacerými valčekmi na hriadeli.
- plastové valčeky s priemerom 50 mm - osadené ložiskami, telo valčeka je z PVC
Parametre
| vyhotovenie dráhy | plastové valčeky |
| výška (min. - max.) | 665-1000 mm |
| nosnosť medzi 2 nohami | 70 kg |
| počet osí | 44 ks |
| valčekov/kladičiek na osi | 2 ks |
| dĺžka max. | 5800 mm |
| dĺžka min. | 2310 mm |
| priemer valčekov | 50 mm |
| šírka celkom | 620 mm |
| šírka dráhy | 500 mm |
| počet párov nôh | 4 pár |







