Množstevná zľava
Manipulační vozík hotelový, ložná plocha 800 x 600 mm.
kód: 108542
779,00 € bez DPH
958,17 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
699,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 22
Popis
Vozík je pre svoj elegantný vzhľad a profesionálne vyhotovenie využívaný predovšetkým na prepravu batožiny v ubytovacích zariadeniach, v recepciách, v kanceláriách aj v archívoch
- antikorózna povrchová úprava
- konštrukcia je zvarená z oceľovej pochrómovanej rúrky
- kladky plnej gumy, z toho 2 otočné s brzdou a 2 pevné
- ložná plocha je z pozinkovaného plechu
Parametre
| kolesá | plná guma |
| ložná plocha d x š | 800 x 600 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 700 |
| nosnosť | 300 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| dĺžka celkom | 1170 mm |
| priemer kolieska | 200 mm |
| šírka celkom | 660 mm |
| výška celkom | 1060 mm |





