Množstevná zľava
Úsporné stojany pre bicykle, obojstranný, 12 miest
kód: 108463
EAN: 4250366513638

381,00 € bez DPH
468,63 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
361,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 3 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 478
Popis
- striedavá výška oblúkov
- žiarovo pozinkované
Parkovacie oblúky z oceľových trubiek pr. 18 mm sú skrutkované na základový rám z oceľových uholníkov, všetko žiarovo pozinkované. Použitý materiál a povrchová úprava zaišťujú maximálnu odolnosť stojanu voči atmosferickým vlivom a mechanickému poškodeniu. Oblúky sa smerom dozadu zužujú pre lepšie zovretie vloženého bicykla, sú určené pre pneumatiky do šírky 55 mm. Pre úsporu miesta parkovacích bicyklov majú oblúky dve striedavé výšky. Stojany je možné spojovať do nekonečných radov a ukotviť do zeme.
Parametre
| oblúky nízke / vysoké | 6 / 6 |
| parkovane | obojstranné |
| povrch | pozinkovaný |
| hmotnosť | 32,9 kg |
| počet parkovacích miest | 12 ks |
| dĺžka | 2100 mm |
| hĺbka | 687 mm |
| výška | 415 mm |













