Policový vozík antikorový, 2 police, v x d x š: 890x730x1150 mm
kód: 108455
783,00 € bez DPH
963,09 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (44 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 19
Popis
Ideálne použiteľné v mokrých priestoroch, kuchyniach, bufetoch, nemocniciach, laboratóriách, v chemickom aj potravinárskom priemysle. Povrch sa ľahko čistí, materiál je necitlivý na teploty.
- profesionálne vyhotovenie
- odolné voči korózii
- hygienicky neškodné
- konštrukcia vozíka z veľmi kvalitného antikora triedy AISI304
- ložné plochy so zvýšenými okrajmi, ktoré zabraňujú skĺznutiu materiálu z vozíka
- nosnosť každej plošinky pri rovnomernom zaťažení je 100 kg
- vozík je vybavený antirezonančnou výstuhou a plastovou ochranou rohov, ktorá chráni konštrukciu pred nárazom a steny proti nežiadúcemu oderu
- štyri otočné kladky s priemerom 125 mm so sivými plnými obručami, dve kolieska brzdené
Parametre
| ložná plocha d x š | 1040 x 620 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1200 x 800 |
| hmotnosť | 24 kg |
| nosnosť | 200 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 100 kg |
| počet poschodí | 2 ks |
| dĺžka celkom | 730 mm |
| svetlá výška | 550 mm |
| šírka celkom | 1150 mm |
| výška celkom | 890 mm |







