Množstevná zľava
Úsporné stojany pre bicykle s opornými oblúkmi, jednostranné, 4 miesta
kód: 108452
EAN: 4250366511566

399,00 € bez DPH
490,77 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
379,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 6 ks
Popis
- striedavá výška oblúkov
- žiarovo pozinkované
- veľké, plastom potiahnuté oporné konzoly
- integrované upevňovacie oká zabraňujúce krádeži
Úsporné stojany na bicykle ide objednať i v prevedení s opornými oblúkmi, ktoré umožňujú šetrniejší parkovanie bicyklov. Koleso nie je svojou váhou zachytené iba za ráfek, ale je zároveň oprené o prídavný oporný oblúk z trubky o pr. 30 mm, osadený plastovým návlekom v červenej farbe. Oporné oblúky sú naviac vybavené bezpečnostnými krúžkami pre lepšie zaistenie bicyklov pred krádežou.
Oblúky sú určené pre pneumatiky do šírky 55 mm. Stojany je možné spojovať do nekonečných radov a ukotviť do zeme.
Parametre
| parkovane | jednostranné |
| povrch | pozinkovaný |
| hmotnosť | 30,8 kg |
| počet parkovacích miest | 4 ks |
| dĺžka | 1400 mm |
| hĺbka | 944 mm |
| rozstup bicyklov | 350 mm |
| výška | 856 mm |













