Množstevná zľava
Hrebeňový stojan na bicykle, jednostranný, 6 miest
kód: 108401
EAN: 4250366515670

215,00 € bez DPH
264,45 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
193,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 6 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 478
Popis
- žiarovo pozinkované
- vhodné i pre parkovanie zadným kolesom
Parkovacie oblúky z oceľových trubiek pr. 18 mm sú priskrutkované na základový rám z oceľových uholníkov, všetko žiarovo pozinkované. Použitý materiál a povrchová úprava zaišťujú maximálnu odolnosť stojanu voči atmosferickým vlivom a mechanickému poškodeniu. Stojan je určený pre bicykle s pneumatikami do šírky 55 m. Pre úsporu miesta parkovacích bicyklov majú oblúky dve striedavé výšky. Stojany je možné spojovať do nekonečných radov a ukotviť do zeme.
Parametre
| oblúky nízke / vysoké | 3 / 3 |
| parkovane | jednostranné |
| povrch | pozinkovaný |
| hmotnosť | 24,5 kg |
| počet parkovacích miest | 6 ks |
| dĺžka | 2100 mm |
| hĺbka | 390 mm |
| rozstup bicyklov | 350 mm |
| výška | 415 mm |











