Hliníkový prepravný a skladovací kufor, profesionálny, objem 91 l
kód: 108332
180,00 € bez DPH
221,40 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 393
Popis
Hliníkové kufre chránia prepravovaný tovar pred poškodením nárazom, prachom a vlhkosťou. Sú štandardne vybavené odpruženými a sklopnými rukoväťami s plastovým opláštením. Zatváranie západkovými uzávermi s jednoduchým zámkom.
Profesionálne kufre sú určené na priemyselné použitie, sú vyrobené z hliníkového plechu s hrúbkou 1,0 mm a navyše sú vybavené plastovými spevňovacími rohmi, ktoré zvyšujú stohovacie schopnosti kufrov. Sú určené na použitie pri teplotách -40 °C až +180 °C.
Parametre
| hmotnosť | 6,1 kg |
| nosnosť | 130 kg |
| objem | 91 l |
| vnútorná dĺžka | 750 mm |
| vnútorna šírka | 350 mm |
| vnútorna výška | 350 mm |
| vonkajšia dĺžka | 782 mm |
| vonkajšia šírka | 385 mm |
| vonkajšia výška | 379 mm |















