Množstevná zľava
Oblúkový stojan na bicykle, jednostranný, 3 miesta
kód: 108307
EAN: 4250366514963

96,30 € bez DPH
118,45 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
86,60 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 6 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 477
Popis
- žiarovo pozinkované
Parkovacie oblúky z oceľových trubiek Ø 18 mm sú priskrutkované na základový rám z oceľových uholníkov, všetko žiarovo pozinkované. Použitý materiál a povrchová úprava zaišťujú maximálnu odolnosť stojanu voči atmosferickým vlivom a mechanickému poškodeniu. Stojan je určený pre bicykle s pneumatikami do šírky 55 m. Pre úsporu miesta parkovacích bicyklov majú oblúky dve striedavé výšky. Stojany je možné spojovať do nekonečných radov a ukotviť do zeme.
Parametre
| oblúky nízke / vysoké | 2 / 1 |
| parkovane | jednostranné |
| povrch | pozinkovaný |
| hmotnosť | 10,8 kg |
| počet parkovacích miest | 3 ks |
| dĺžka | 1050 mm |
| hĺbka rámu | 390 mm |
| výška | 415 mm |











