Štandardný prístrešok, jednostranný L14, 4300 x 2200 mm, základný modul
kód: 108306
EAN: 4250366526409

1 338,00 € bez DPH
1 645,74 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (17 prac. dní)
Popis
- nosná konštrukcia zvarená zo štvorhranných oceľových profilov 60×60 mm na patkách pripravených na ukotvenie k betónovému podložiu
- celá konštrukcia je žiarovo pozinkovaná
- strecha z pozinkovaného a lakovaného (farba šedo-bielá RAL9002) trapézového plechu s trojstrannou pozinkovanou atikou a výške 150 mm
- dodávka v rozmontovanom stave – veľmi jednoduchá montáž podľa priloženého návodu
Prístrešky dodávame v prevedení jedno- a dvojstranné, ako základný alebo prídavný modul.
Prístrešok je možno vybaviť bočnými a zadnou stenou a okapovým žľabom, ktorý je štandartne dodávaný u dvojstranného prevedenia prístrešku.
Max. zaťaženie strechy (snehom) je 0,75 kN/m2
Parametre
| farba | pozinkované ![]() |
| prevedenie | základný modul |
| prístup | jednostranný |
| hmotnosť | 210 kg |
| dĺžka | 4300 mm |
| hĺbka | 2200 mm |
| svetlá výška | 2175 mm |
| výška | 2360 mm |












