Hliníkový prepravný a skladovací kufor, objem 29 l
kód: 108176
91,20 € bez DPH
112,18 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Popis
Hliníkové kufre chránia prepravovaný tovar pred poškodením nárazom, prachom a vlhkosťou. Sú štandardne vybavené odpruženými a sklopnými rukoväťami s plastovým opláštením. Zatváranie západkovými uzávermi s jednoduchým zámkom.
Ľahké kufre sú vyrobené z hliníkového plechu s hrúbkou 0,8 mm. Sú veľmi ľahké a napriek tomu vďaka zvlášť profilovaným guľatým rohom veľmi stabilné. Nájdu široké použitie v preprave a skladovaní.
Parametre
| hmotnosť | 2,8 kg |
| nosnosť | 40 kg |
| objem | 29 l |
| vnútorná dĺžka | 400 mm |
| vnútorna šírka | 300 mm |
| vnútorna výška | 245 mm |
| vonkajšia dĺžka | 430 mm |
| vonkajšia šírka | 330 mm |
| vonkajšia výška | 275 mm |













