Servisný vozík EUROSTYLE, š x h x v: 770 x 440 x 895 mm, 4 zásuvky a skrinka


Popis
- pre mobilné a prehľadné uloženie náradia
- robustná zvarená konštrukcia z oceľového plechu Premium plus hrubého 1,0 mm; s madlom
- zásuvky sú rozmerovo prispôsobené pre uloženie náradia UNIOR v molitanových vložkách
- max. nosnosť korpusu bez koliesok 1600 kg
- práškovo lakované ekologickou farbou QualiCoat
- vrchná odkladacia plocha s ochrannou textilnou podložkou
- zásuvky na teleskopických plných výsuvoch s gulôčkovými ložiskami
- vnútro zásuviek je vyložené ochrannou vložkou
- zásuvky sú centrálne zatvárané zámkom s cylindrickou vložkou
- oleju a kyseline odolné kolieska o pr. 100 mm, dve pevné a dve otočné, z toho jedna s brzdou
- obruče kolies zo čiernej gumy
Zásuvky (š × h × v):
3 zásuvky 560x365x70 mm
1 zásuvka 560x400x150 mm
1 skrinka s výklopnými dvierkami s výškou 310 mm, samostatný zámok
Parametre
| farba dverí | šedá ![]() |
| farba korpusu | modrá RAL5012 ![]() |
| materiál obruče | čierná guma |
| nosnosť | 400 kg |
| nosnosť zásuvky | 40 kg |
| počet zásuviek | 4 ks |
| hĺbka | 440 mm |
| priemer kolieska | 100 mm |
| šírka | 770 mm |
| výška | 895 mm |













