Viazacia páska PP 12 x 0,7 mm, čierna, 2 cievky á 2500 m
kód: 107581
150,00 € bez DPH
184,50 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
135,00 €
pre 10 bal. a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
bal.
na zákazku (8 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 279
Popis
Pásky polypropylénové (PP) vhodné pre transportné páskovanie krabíc s tovarom, príp. pri páskovaní ľahšieho tovaru na paletách. Vzhľadom k svojej štruktúre je práca s nimi veľmi bezpečná, ich priaznivá cena ich zaradzuje k najrozšírenejším druhom viazacích pások.
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| hmotnosť | 27,8 kg |
| baliaca jednotka | 2 ks |
| dľžka návinu | 2500 m |
| hrúbka pásky | 0,7 mm |
| šírka viazacej pásky | 12 mm |
| vnútorný priemer návinu | 200 mm |
| uťahovacia sila | 2200 N |




