Viazacia páska PP 12 x 0,5 mm, čierna, 2 cievky á 3100 m
kód: 107578
122,00 € bez DPH
150,06 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
109,00 €
pre 10 bal. a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
bal.
Na sklade 2 bal.
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 279
Popis
Pásky polypropylénové (PP) vhodné pre transportné páskovanie krabíc s tovarom, príp. pri páskovaní ľahšieho tovaru na paletách. Vzhľadom k svojej štruktúre je práca s nimi veľmi bezpečná, ich priaznivá cena ich zaradzuje k najrozšírenejším druhom viazacích pások.
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| hmotnosť | 22 kg |
| baliaca jednotka | 2 ks |
| dľžka návinu | 3100 m |
| hrúbka pásky | 0,5 mm |
| šírka viazacej pásky | 12 mm |
| vnútorný priemer návinu | 200 mm |
| uťahovacia sila | 1300 N |




