Profesionálny trezor na cennosti v x š: 1236 x 736 mm
kód: 107562
EAN: 5901468317264
2 890,00 € bez DPH
3 554,70 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (69 prac. dní)
Popis
Certifikované v triede 1 podľa normy EN 1143-1
Masívny viacstenný korpus a dvere. Vonkajšia stena dverí je vyrobená z pancierovej oceľovej dosky o hrúbke až 12 mm. Zavieranie zaišťovacími čepami zo všekých štyroch strán, štandartne s trezorovým zámkom s dvojstranným kľúčom, zapustené kovanie. Na prianie môžeme trezor vybaviť elektronickým zámkom.
V spodnej časti sú otvory pre ukotvenie v podlahe. Trezor je vybavený prestaviteľnými policami a za príplatok i vnútornou samostatne uzavierateľnou trezorovou schránkou. Štandartne vo farbe svetlo šedej RAL7035.
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 377 kg |
| počet políc | 2 ks |
| hĺbka | 560 mm |
| šírka | 736 mm |
| šírka otvoru | 592 mm |
| vnútorná hĺbka | 441 mm |
| vnútorna šírka | 652 mm |
| vnútorna výška | 1145 mm |
| výška | 1236 mm |
| výška otvoru | 1130 mm |








