Ohňovzdorný trezor triedy S60P a S2, vonkajšia: 1189 x 1282 x559mm, hmotnosť 516kg, 2 police

Popis
Úroveň protipožiarnej bezpečnosti S60P podľa normy EN 1047-1
Úroveň bezpečnosti proti ukradnutiu S2 podľa normy EN 14450, trieda B podľa VDMA
Viacstenný korpus a dvere. Dvojkrídlové dvere o hrúbke 95 mm so zaišťovacími čepami zo všetkých štyroch strán. Špeciálne výplne a tesnenie chráni uložené dokumenty, akta, peniaze apod. pred požiarom a zároveň hasiacou vodou. Trezorová skriňa úspešne absolvovala certifikačné skúšky TU Braunschweig.
Sériové zavieranie trezorovým zámkom s dvojstranným kľúčom, kovanie zámku presahuje plochu dverí o 60 mm, za príplatok je možné skriňu vybaviť elektronickým zámkom.
Štandartne s prestaviteľnými policami, vrátane otvorov pre ukotvenie v podlahe a vo svetlo šedej farbe RAL7035.
Základné vlastnosti S60P podľa normy EN 1047-1: po dobu 60 min v ohni (1090°C) neprekročí teplota vnútri trezoru 170°C a vnútro trezoru bude nepoškodené pri nasledujúcom páde do spálenišťa z 3. poschodia (9,15 m).
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| prevedenie | ohňovzdorný |
| hmotnosť | 516 kg |
| počet políc | 2 ks |
| hĺbka | 559 mm |
| šírka | 1282 mm |
| vnútorná hĺbka | 390 mm |
| vnútorna šírka | 1170 mm |
| vnútorna výška | 1088 mm |
| výška | 1189 mm |






