Bezpečnostná trezorová schránka pre dátové média, triedy S60DIS a S2, prevedenie dvojschránkové, 1270 x 540 x 620mm, hmotnosť 400kg,

Popis
Úroveň požiarnej odolnosti S60DIS podľa normy EN 1047-1
Úroveň bezpečnosti proti odcudzeniu S2 podľa normy EN 14450
Viacstenný korpus a dvere. Dvere o hrúbke 151 mm so zaisťovacími čapy zo všetkých štyroch strán. Špeciálne výplne a tesnenie chráni uložené dátové nosiče ako CD / DVD, magnetické dátové pásky a diskety pred požiarom a zároveň hasiacou vodou. Trezorová schránka úspešne absolvovala certifikačné skúšky TU Braunschweig.
Sériovo zatváranie trezorovým zámkom s dvojstranným kľúčom, kovanie zámku presahuje plochu dverí o 60 mm. Za príplatok je možné schránku vybaviť elektronickým zámkom.
Štandardne na sokli 85 mm a vrátane dvoch otvorov pre ukotvenie v podlahe a vo farbe svetlo šedej RAL7035.
Základné vlastnosti S60DIS podľa normy EN 1047-1: NPO dobu 60 min v ohni (1090 ° C) neprekročí teplota vnútri trezoru 50 ° C a vnútro trezoru bude nepoškodené pri nasledujúcom páde do spáleniska z výšky 3. poschodia (9,15 m). Vnútorná vlhkosť v dôsledku použitia hasiacich prostriedkov nesmie prekročiť 85%.
Prevedenie dvojschránkové.
Každá schránka obsahuje 3 výsuvné zásuvky pre uloženie datových nosičov. Max. kapacita závisí na druhu uložených nosičov:
- 198 CD/DVD plus 80 ks 8 mm datových pások alebo 594 ks diskiet.
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| prevedenie | pre datové média |
| hmotnosť | 400 kg |
| hĺbka | 620 mm |
| šírka | 540 mm |
| vnútorná hĺbka | 387 mm |
| vnútorna šírka | 380 mm |
| vnútorna výška | 400 mm |
| výška | 635 mm |








