Ohňovzdorný trezor triedy S60P a S2, vonkajšia: 440 x 463 x427mm, hmotnosť 99kg, 1 polica

Popis
Úroveň protipožiarnej bezpečnosti S60P podľa normy EN 1047-1
Úroveň bezpečnosti proti ukradnutiu S2 podľa normy EN 14450, trieda B podľa VDMA
Viacstenný korpus a dvere. Dvere o hrúbke 95 mm so zaišťovacími čepami zo všekých štyroch strán. Špeciálne výplne a tesnenie chráni uložené dokumenty, akta, peniaze apod. pred požiarom a zároveň hasiacou vodou. Trezorová schránka úspešně absolvovala certifikačné zkúšky TU Braunschweig.
Sériové zavieranie trezorovým zámkom s dvojstranným kľúčom, kovanie zámku presahuje plochu dverí o 60 mm, za príplatok je možné schránku vybaviť elektronickým zámkom.
Štandartne s prestaviteľnými policami vrátane otvorov pre ukotvenie v podlahe a vo svetle šedej farbe RAL7035.
Základné vlastnosti S60P podľa normy EN 1047-1: po dobu 60 min v ohni (1090°C) neprekročí teplota vnútri trezoru 170°C a vnútro trezoru bude nepoškodené pri nasledujúcom páde do spálenišťa z 3. poschodia (9,15 m).
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| prevedenie | ohňovzdorný |
| hmotnosť | 99 kg |
| počet políc | 1 ks |
| hĺbka | 427 mm |
| šírka | 463 mm |
| šírka otvoru | 328 mm |
| vnútorná hĺbka | 272 mm |
| vnútorna šírka | 351 mm |
| vnútorna výška | 339 mm |
| výška | 440 mm |
| výška otvoru | 324 mm |










