Bezpečnostná trezorová skriňa S2, dvere dvojkrídlové, v x š: 1200 x 1260 mm
kód: 107452
EAN: 5901468341238
2 505,00 € bez DPH
3 081,15 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (69 prac. dní)
Popis
Odskúšané a certifikované v triede S2 podľa normy EN 14450 a v triede B podľa VDMA
Kompaktná oceľová skriňa, dvojstenné prevedenie s protipožiarnou izoláciou . Dvere o hrúbke 91 mm zavieranie zaisťovacími čepami ze všetkých štyroch strán, štandartne s trezorovým zámkom s dvojstranným kľúčom (kovanie presahuje plochu dverí o 60 mm).
Štandartne s prestaviteľnými policami a svetlo šedej farbe RAL7035.
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| konštrukcia dverí | dvojkrídlové |
| hmotnosť | 253 kg |
| počet políc | 2 ks |
| hĺbka | 550 mm |
| šírka | 1260 mm |
| vnútorná hĺbka | 393 mm |
| vnútorna šírka | 1127 mm |
| vnútorna výška | 1076 mm |
| výška | 1200 mm |










