Množstevná zľava
Univerzálny trezor, v x š: 806 x 426 mm
kód: 107425
EAN: 5901468309139
564,00 € bez DPH
693,72 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
507,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (69 prac. dní)
Popis
Úroveň bezpečnosti proti ukradnutiu S2 podľa normy EN 14450, trieda B podľa VDMA
Dvojstenný korpus s protipožiarnou drážkou, dvere dvojstenné so zaišťovacími čepami. Sériovo zavierané trezorovým zámkom s dvojstranným kľúčom (kovanie zámku presahuje plochu dverí o 12 mm), za príplatok je možné schránku vybaviť elektronickým zámkom.
Štandartne s otvormi pre ukotvenie, dva v zadnej a jeden v spodnej stene, vrátane prestaviteľnej police a vo svetlo šedej farbe RAL7035.
- s vonkajšou dvernou oceľovou doskou 6,0 mm
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 80 kg |
| počet políc | 2 ks |
| hĺbka | 426 mm |
| šírka | 426 mm |
| šírka otvoru | 289 mm |
| vnútorná hĺbka | 301 mm |
| vnútorna šírka | 357 mm |
| vnútorna výška | 746 mm |
| výška | 806 mm |
| výška otvoru | 716 mm |








