Bezpečnostná trezorová skriňa S1, v x š x h: 1200 x 1150 x 500 mm
kód: 107421
EAN: 5901468313099
1 464,00 € bez DPH
1 800,72 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (69 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 585
Popis
Odskúšané a certifikované v triede S1 podľa normy EN 14450
Kompaktná oceľová skriňa, dvojstenné prevedenie. Dvere dvojkrídlové, dvojstenné s protipožiarnou izoláciou. Zavieranie zaisťovacími čepami ze všetkých štyroch strán, štandartne s trezorovým zámkom s dvojstranným kľúčom (kovanie presahuje plochu dverí o 60 mm). Rozmerovo optimalizované pre ukladanie klasických šanónov A4. Štandartne s prestaviteľnými policami a svetlo šedej farbe RAL7035.
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnosť | 190 kg |
| počet políc | 2 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka | 1150 mm |
| vnútorná hĺbka | 405 mm |
| vnútorna šírka | 1083 mm |
| vnútorna výška | 1062 mm |
| výška | 1200 mm |






